image-title

Сьогодні, президент «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу»  Володимир Василенко завітав до Школи Героїв, де діти мали можливість познайомитись із цікавими, успішними людьми, знайти собі наставників, отримати певні поради та знайти цікаві професії для себе.

Загалом, мета всієї зустрічі полягає в тому, щоб дітей оточити колом наставників та преторів, які могли би їм допомагати та зорієнтувати у складних ситуаціях, що можуть виникнути у майбутній професії.

Діти не давали засумувати нашому президенту. Володимир Василенко надавав необхідні поради та відповідав на питання дітей, що стосуються футболу та його розвитку, а також в цілому діяльності «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу».

Маємо надію, що такі проекти отримають велику підтримку зі сторони держави та суспільства в цілому.

Тож підтримаємо їх разом!

Читати далі
image-title

У п`ятницю, 20 вересня, Анатолій Сіденко та Ігор Єрмаков отримали тренерську ліцензію категорії A (UEFA Advance Coaching Award). На сьогодні вона дає право і можливість працювати головним тренером в Першій і Другій лізі українського чемпіонату, а також асистентом головного тренера в Прем’єр-лізі.

Від імені усіх членів «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» щиро вітаємо Вас із здобуванням нових успіхів та визнанням на європейському рівні у професійному ремеслі. Можемо лише Вам побажати міцного здоров’я, успіхів у майбутніх звершеннях і здобуттям найвищих винагород на міжнародному професійному рівні! Наша команда та наша футбольна сім’я буде намагатися максимально відповідати Вашому професійному рівню і разом ми зможемо досягти неймовірного результату!

Дякуємо за Ваш внесок та професіоналізм, який Ви проявляєте кожного дня!

Читати далі

Вітаємо Вас усіх з Днем Фізичної Культури і Спорту! Звертаючись до активних учасників пропаганди та популяризації здорового способу життя,  «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» хоче сказати наступне:
Друзі, Ви всі робите «Велику справу», ми завжди повинні пам’ятати та розуміти, що здорова нація – це запорука успіху України!
Зі святом!

Читати далі
image-title

У  п’ятницю, 23го серпня, Президент, засновник та головний ідеолог «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу»,  Володимир Василенко отримав відзнаку від Міністерства у справах сім`ї, молоді та спорту України «За вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність та професіоналізм».

Від імені усіх членів «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» приєднуємось до привітань та відзнаки нашого Президента у цій нелегкій та клопітній роботі. Ми дуже вдячні за Ваш вагомий внесок і професіоналізм у розвитку та популяризації дитячого та юнацького футболу і за щоденну можливість рівнятися на Вас та бути кращими у своїй справі. Як запевнив наш Президент, вже у найближчий час «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу»  почне анонсувати та реалізовувати наш наймасштабнішний та найпотужніший проект у сфері розвитку дитячого та юнацького футболу.

Слідкуйте за нашими оновленнями. Дякуємо за Вашу увагу!

Читати далі
image-title

Члени «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» відвідали одну із найталановитіших спортивних академій в усьому світі.

У середині липня наші представники мали неймовірну робочу поїздку до однієї із найкращих країн світу –  Голландії. Звичайно, Голландія вражає своєю казковою красою історичних будиночків та неймовірних, інноваційних об`єктів інфраструктури та складних архітектурних рішень

Але це, можливо, не найкраще, що існує на території цієї прекрасної, футбольної країни. Кількість молодих футбольних талантів, які навчалися у спортивних школах або починали свою кар’єру саме тут – приголомшує. Тут починали і Луїс Суарес, і Златан Ібрагімовіч, і, навіть, теперішні молоді зірки – Маттейс де Лігт, Френкі де Йонг. До речі, «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» мало дуже багато розмов саме із тренерами і професійними робітниками, які, власне, і створили цих зірок.  В першу чергу, вражає підхід, філософія і пріоритет, який пропагандує клуб, а саме, з однієї сторони простота, а з іншої знання і професіоналізм власної справи.

Але ми приїжджали не тільки для того, щоб відвідати цю європейську країну та познайомитись із «творцями». На жаль, як вимагає ситуація, «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» повинна тримати інтригу і приховувати таємницю. Але точно можемо  Вам сказати одне – у найближчий час місто Київ чекає дуже «потужний» проект у сфері розвитку дитячого футболу України! Ми  всі дуже вражені і вмотивовані після проведеного візиту до цієї неймовірної країни.

Тож слідкуйте за оновленнями та за нашими новинами.

Дякуємо, за Вашу увагу!

Читати далі
Керівництво Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, в якості співорганізаторів, 2 Червня 2018 року відвідали щорічний Всеукраїнський чемпіонат з вуличного футболу для молоді Кубок Карітасу 2018.
Continue reading Кубок Карітасу 2018
Читати далі
image-title

Розгорнуте інтерв’ю президента “Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу”

Continue reading Володимир Василенко про “Українську асоціацію розвитку дитячого та юнацького футболу”
Читати далі
image-title

Українська асоціація розвитку дитячо-юнацького футболу підписала офіційну угоду про співпрацю з Асоціацією української молоді Республіки Молдова «Злагода». Continue reading УАРДЮФ ПІДПИСАЛА УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З МОЛДОВСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ «ЗЛАГОДА»

Читати далі
image-title

20-21 квітня у м. Кишинів проходила презентація міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру». Continue reading У МОЛДОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛ МИРУ»

Читати далі