image-title

Члени «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» відвідали одну із найталановитіших спортивних академій в усьому світі.

У середині липня наші представники мали неймовірну робочу поїздку до однієї із найкращих країн світу –  Голландії. Звичайно, Голландія вражає своєю казковою красою історичних будиночків та неймовірних, інноваційних об`єктів інфраструктури та складних архітектурних рішень

Але це, можливо, не найкраще, що існує на території цієї прекрасної, футбольної країни. Кількість молодих футбольних талантів, які навчалися у спортивних школах або починали свою кар’єру саме тут – приголомшує. Тут починали і Луїс Суарес, і Златан Ібрагімовіч, і, навіть, теперішні молоді зірки – Маттейс де Лігт, Френкі де Йонг. До речі, «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» мало дуже багато розмов саме із тренерами і професійними робітниками, які, власне, і створили цих зірок.  В першу чергу, вражає підхід, філософія і пріоритет, який пропагандує клуб, а саме, з однієї сторони простота, а з іншої знання і професіоналізм власної справи.

Але ми приїжджали не тільки для того, щоб відвідати цю європейську країну та познайомитись із «творцями». На жаль, як вимагає ситуація, «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу» повинна тримати інтригу і приховувати таємницю. Але точно можемо  Вам сказати одне – у найближчий час місто Київ чекає дуже «потужний» проект у сфері розвитку дитячого футболу України! Ми  всі дуже вражені і вмотивовані після проведеного візиту до цієї неймовірної країни.

Тож слідкуйте за оновленнями та за нашими новинами.

Дякуємо, за Вашу увагу!

admin

admin has blogged 130 posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *