image-title

Подібного табору Україна ще не бачила.

З 8 по 14 Липня за підтримки Української Асоціації Розвитку Дитячого та Юнацького Футболу, також Федерації Футболу України і БФ «Розвиток Футболу України», на території НТК ім. Віктора Баннікова 61 дитина взяла участь у тижневому футбольному навчанні з кращими українськими, польськими, американськими та іспанським тренерами. В тренувальному інтенсиві взяли участь діти з усіх куточків України, як із великих міст – Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, так і з маленьких селищ, наприклад, с. Троянівка (Волинської області), а також діти учасників бойових дій в зоні АТО, мешканці м. Волноваха, Донецької області, тощо.

Команда – це сила.

На думку організаторів, головну мету проекту – впровадження європейських систем підготовки юних футболістів з залученням найкращих європейських та українських тренерів топового рівня, а також залучення дітей та молоді до занять спортом і ведення здорового способу життя – було досягнуто.
З дітьми працювали професіонали. Кожен український тренер, який працював з дітьми в таборі, пройшов навчання в Польщі, під час якого здобув ліцензію професійного тренера за системою Socсer Skills PROCoach.
Найбільших вражень і юні футболісти і дорослі здобули від тренувань у форматі гри із Антоніо Бареа – аналітиком національної збірної Іспанії по футболу та спортивним директором Soccer Skills. Найчастіше повторювана фраза Антоніо, під час табору, була “Think! Play.” (“Думайте! Грайте”).
За чіткість та точність проведення загального процесу тренувань у таборі Ukrainian Soccer Skills слідкував тренер, представник Polish Soccer Skills, – Себастьян Пєтжик. Кожен вечір закінчувався і кожен ранок починався з координаційної зустрічі всього тренерського складу, підведенням підсумків та роз’ясненням плану дій на новий тренувальний день, під керівництвом Себастіана. Ось, звідки вага досвіду, міцність, досвідченість і професіоналізм підібраного тренерського складу задавали рушійної сили тренувальному процесу, впродовж тижня.

Тому що, ми обрали – найкращих!

Проводити ігри з українською молоддю іспанському тренеру Антоніо Бареа допомагав Святослав Медвінський, який став «мостом комунікації» під час спілкування між учасниками та Антоніо.

Тиждень насичених та виснажливих тренувань моторики з дітками відпрацював Волонтер Корпусу Миру – Benny Wengi, який допомагав дітям з дня у день не лише покращувати власні вміння, а й заряджав неймовірним позитивом.

Не менш важливим у системі Soccer Skills є виховання воротарів. Щоденно індивідуальні тренування юних голкіперів проводив тренер Андрій Котелевець.

В 4-особових групах разом із тренерами Олександром Розгоном, Богданом Дарморозом, Сергієм Лисенком та Олексієм Смагіним, дівчата та хлопчики відпрацьовували вправи на техніку.

Щоденно впродовж 45-ти хвилин діти відвідували заняття зі спортивної психології та хвилинки релаксу, які проводила польський психолог Юлія Яронь, а от англомовні навчання щодо футбольного профілю молодого гравця проводив Фабенсон М. Фріш.

Індивідуальний опис профілю гравця.

Щоб краще зрозуміти як добре розвинені вміння та якості молодого гравця, ми провели індивідуальні тестування, за допомогою яких визначили рівень кожного учасника. По завершенню табору, кожна дитина отримала книгу із описом власного футбольного рівня, із рекомендаціями які сторони потрібно вдосконалювати та над якими не припиняти працювати, щоб стати професіоналом.

Дякуємо кожному!

До проведення табору долучилася велика кількість людей, які змогли організувати незабутній відпочинок, а головне неймовірний настрій та емоції для стількох дівчаток та хлопчиків. На цілий тиждень члени ГО УАРДЮФ взагалі забули як виглядають їх колеги: віце-президент по роботі з партнерами та залученню фінансових ресурсів – Андрій Семенов, та віце-президент з управління проектами асоціації – Олена Вікторевська. Вони не відповідали на листи і на більшу частину вхідних дзвінків, адже їх фокус уваги цілком був направлений на турботу про 61 учасника футбольного табору: напоїти, нагодувати, організувати, проконтролювати, від спеки/дощу сховати, підтримати, розважити, сфотографувати, з батьками попрацювати, тощо.
Отже, це був тиждень нових відкриттів, нових вмінь, нових знайомств, нових вражень і досвіду!

Щасливі, що ідею такого масштабного проекту, команда Ukrainian Socer Skills змогла поширити та реалізувати серед української футбольної молоді.

Ми – частина міжнародного проекту! І це тільки початок! Запрошуємо до наступних тренувальних таборів Ukrainian Soccer Skills.

Фотозвіт Ви можете переглянути тут

 

admin

admin has blogged 130 posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *