image-title

Українська асоціація розвитку дитячо-юнацького футболу підписала офіційну угоду про співпрацю з Асоціацією української молоді Республіки Молдова «Злагода». Офіційний документ має за мету організацію спільних спортивних, соціально-культурних, освітніх та економічних проектів.

Угоду було підписано 21 квітня 2018 року у м. Кишинів, Молдова в рамках презентації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» на міському стадіоні «Зімбру» в особі президента Володимира Василенка з боку УАРДЮФ та Дмитра Лєкарцева, президента Асоціації української молоді Республіки Молдова «Злагода».

«Для нас важливий обмін досвідом у сфері громадської, спортивної та інформаційної діяльності з іншими країнами, а також нові можливості з організації навчальних обмінів між спортсменами і тренерами. Безумовно, спільні проекти також будуть направлені на формування позитивного іміджу України в Молдові та Молдови в Україні, зокрема у сфері розвитку дитячо-юнацького футболу», — прокоментував важливу подію Президент УАРДЮФ Володимир Василенко.

admin

admin has blogged 130 posts

One thought on “УАРДЮФ ПІДПИСАЛА УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З МОЛДОВСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ «ЗЛАГОДА»

  • Автор комментария

    Привет! Это комментарий.
    Чтобы начать модерировать, редактировать и удалять комментарии, перейдите на экран «Комментарии» в консоли.
    Аватары авторов комментариев загружаются с сервиса Gravatar.

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *