image-title

20-21 квітня у м. Кишинів проходила презентація міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру». Учасниками проекту стали переможці футбольного турніру «На кубок Промінь Україна», учні Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради.

Очолив українську делегацію президент «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» Володимир Василенко. До складу делегації також увійшли представниця ГС»Промінь Україна» Юлія Бичай та футбольний тренер Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Андрій Цуркан. Впродовж двох днів українці презентували проект в українських та іноземних дипломатичних представництвах, брали участь у зустрічі з діаспорою, ознайомлювалися зі спортивною інфраструктурою міста, учасники проекту зіграли футбольний турнір миру за участю однієї з місцевих команд та ін. По приїзду у Кишинів українську делегацію гостинно та привітно зустрів президент «Асоціації української молоді Республіки Молдова «Злагода» Дмитро Лєкарцев. Перший день перебування у Молдові в рамках проекту «Дитячий футбол миру» виявився дуже насиченим. Учасники проекту відвідали Парламент Республіки Молдови, де їм провели екскурсію та ознайомили із його роботою. Під час перебування у залі засідань делегацію особисто привітав із приїздом у Кишинів голова Парламенту Республіки Молдова Андріан Канду. Також у стінах Парламенту віце-спікеру Володимиру Вітюку було презентовано проект та вручено подяку за його підтримку. Крім того, Володимир Вітюк долучився до міжнародного флеш-мобу #підтримую_дитячий_футбол_миру.

Після, проект було презентовано в Українському культурному центрі та Посольстві України в Молдові. Наступний день розпочався з екскурсії місцевим футбольним стадіоном у Кишиневі — Зімбру, яку для учасників підготували віце-президент Федерації футболу Республіки Молдова Руслан Берзой та її представники. Пізніше в конференц-залі президентом «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» Володимиром Василенко було презентовано проект «Дитячий футбол миру» та підписано угоду про співпрацю з Асоціацією української молоді Республіки Молдова «Злагода», в особі президента Дмитра Лєкарцева. По закінченні офіційної частини відбувся довгоочікуваний футбольний турнір миру між учнями Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради та учнями Ліцею ім. Петра Могили, м.Кишинів. З рахунком 8:2 перемогла команда з України. На згадку про гру команди розписались на футбольних м’ячах та обмінялися ними. Теж учасникам було вручено подарунки від ГС»Промінь Україна» та Федерації футболу Республіки Молдова. Без подарунків не залишись і співорганізатори проекту в Молдові. Їм було вручено ексклюзивні подарунки від офіційного партнера — компанії Legea.

Прогулявшись визначними місцями міста з піднесеними емоціями діти разом з супроводжуючими вирушили до України.

Нагадаємо, організатором проекту виступає ГС «Промінь Україна», голова правління — Дмитро Банах.

Офіційний партнер: компанія Legea Ukraine.

Співорганізатори: «Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу», президент Володимир Василенко, Асоціація української молоді Республіки Молдова «Злагода», президент Дмитро Лєкарцев, Надзвичайний та Повноважний посол України в Молдові Іван Гнатишин, віце-спікер Парламенту Республіки Молдова Володимир Вітюк, голова Федерації футболу у Молдову Павло Чебану, Федерація футболу України в особі президента Андрія Павелко та 1-ий віце-президент Вадим Костюченко, голова Антидопінгового агенства Молдови Сергій Афанасенко, голова Бюро міжетнічних відносин Олег Бобенко, член парламентської групи Дружби Україна-Молдова Євген Мікіфорчук, голова компанії «TRANSLOGIST SISTEM» Олександр Максимов і Марчело Пирлоґу, Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат Івано-Франківської обласної ради.

admin

admin has blogged 130 posts

One thought on “У МОЛДОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛ МИРУ»

  • Mr WordPress

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

    Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *