Керівництво Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, в якості співорганізаторів, 2 Червня 2018 року відвідали щорічний Всеукраїнський чемпіонат з вуличного футболу для молоді Кубок Карітасу 2018.
 
В цей день у м. Києві, на стадіон імені Віктора Баннікова (Лабораторний провулок 7а) о 10 ранку розпочались матчі між командами більше ніж з 11 міст України. Ідея «Кубку Карітасу» – це класична ідея вуличного футболу, яким він є у світі: гра для всіх, незалежно від рівня підготовки, статі чи соціального статусу. Наші колеги разом з іншими партнерами заходу під час церемонії відкриття привітали юних дівчат та хлопців, більшість яких, нажаль, із сімей у складних життєвих обставинах.
 
Чудові результати у грі показали більшість команд, за що отримали цінні подарунки та нагороди. Переможцем Кубку Карітас 2018 стала збірна футбольна команда з м.Кремінна, Луганської області. Ми опді були стати частиною такого важливого заходу для молоді України, дякуємо всім партнерам та організаторам за їх вклад у добру справу!
 
Організатор: Caritas Ukraine
Технічний партнер: LEGEA Ukraine
Партнери та друзі заходу: Федерація футболу України, Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу, METRO Cash & Carry Ukraine, ПРОФУТБОЛ Ігор Циганик, Київський молодіжний центр Благотворительный фонд “Анкора”, та інші.
Читати далі
image-title

Розгорнуте інтерв’ю президента “Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу”

Continue reading Володимир Василенко про “Українську асоціацію розвитку дитячого та юнацького футболу”

Читати далі
image-title

Українська асоціація розвитку дитячо-юнацького футболу підписала офіційну угоду про співпрацю з Асоціацією української молоді Республіки Молдова «Злагода». Continue reading УАРДЮФ ПІДПИСАЛА УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З МОЛДОВСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ «ЗЛАГОДА»

Читати далі
image-title

В рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», діти які перемогли у київському відбірковому турнірі на кубок «Промінь Україна» та вже в червні їдуть на турнір миру до Італії, відвідали Федерацію Футболу України, де мали унікальну можливість Continue reading Переможці київського відбіркового турніру кубок «Промінь Україна» відвідали Федерацію Футболу України

Читати далі
image-title

20-21 квітня у м. Кишинів проходила презентація міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру». Continue reading У МОЛДОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «ДИТЯЧИЙ ФУТБОЛ МИРУ»

Читати далі
image-title

16-17 грудня в місті Києві відбудеться всеукраїнський турнір з футболу серед команд дітей учасників АТО на Кубок громадської спілки «Промінь Україна». Continue reading НА ФУТБОЛЬНОМУ ТУРНІРІ В КИЄВІ ДІТИ УЧАСНИКІВ АТО ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА ПУТІВКУ ДО ІТАЛІЇ

Читати далі